Konferencja Mała Wielka Nauka „Pasja, Wiedza, Nauka” – 01-02/12/2017, Łódź

Konferencja MAŁA WIELKA NAUKA – Pasja, Wiedz, Nauka – 01-02.12.2017 Łódź

 

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

Po dotychczasowych edycjach: „Mikro, nano i co dalej…?”, „Innowacje i idee przyszłości” oraz „W labiryncie nauki” mamy zaszczyt zaprosić Państwa po raz czwarty na konferencję z cyklu Mała Wielka Nauka, która odbędzie się w dniach 01-02.12.2017 r. w Łodzi na terenie Politechniki Łódzkiej.

Tegoroczne hasło przewodnie brzmi:

Pasja, Wiedz, Nauka

Inicjatywa ta ma wspomóc nawiązanie współpracy, wymianę doświadczeń i rozwój badaczy młodego pokolenia w taki sposób, aby w przyszłości nauka, którą tworzą stała się ich pasją i pozwoliła na odnalezienie swojej drogi w labiryncie interdyscyplinarności. Ponadto, idea ta ma na celu podkreślenie istotnej roli doktorantów w rozwoju polskiej nauki. Początkowo organizatorem konferencji było Łódzkie Porozumienie Doktorantów, jednakże tegoroczna edycja realizowana będzie przy współpracy Samorządu Doktorantów Politechniki Łódzkiej oraz Fundacji Promovendi.

Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym działaniom sprawimy, że w niedalekiej przyszłości Polska będzie charakteryzowała się prężnym środowiskiem akademickim oraz siecią innowacyjnych przemysłów i branż, które będą poszukiwały partnerów do interdyscyplinarnych zespołów prowadzących badania nad innowacyjnymi programami edukacyjnymi, komercjalizacją wyników badań i transferem technologii. Ważnym jest bowiem, by polscy naukowcy skutecznie wykorzystali swoje szanse ukazując tym samym konkurencyjność polskich ośrodków naukowo-badawczych na mapach naukowych świata.

Intencją organizatorów jest umożliwienie przedstawienia, w trakcie dwóch dni konferencji, osiągnięć naukowych młodych naukowców. Wystąpienia uczestników zostaną poprzedzone wykładami uznanych naukowców, specjalistów w danej dziedzinie.

Każdy z uczestników będzie mógł wybrać dogodną dla siebie formę przedstawienia swoich wyników badań, wystąpienie ustne lub poster. Dodatkowo możliwe również będzie nadesłanie pracy w postaci rozdziału do monografii naukowej. Nad stroną merytoryczną konferencji będzie czuwał Komitet Naukowy.

Jak co roku każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający czynny udział w konferencji, a Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do rejestracji !!!

 

REJESTRACJA

Data i miejsce: 01-02.12.2017 r. – Politechnika Łódzka

Opłata konferencyjna: 180zł

Wystąpienie dodatkowe: 49zł

 

TERMINY:

Rejestracja do 08.10.2017 r.

Nadsyłanie abstraktów do 15.10.2017 r.

Nadsyłanie tekstów do monografii do 31.10.2017 r.

Opłata konferencyjna do 31.10.2017 r.

 

PLIKI DO POBRANIA:

Regulamin MWN 2017

MWN_Recenzja_Nazwisko_Imię

MWN_Abstrakt_Kominukat_Poster_Nazwisko_Imię

MWN_Artykuł_Nazwisko_Imię

Szczegółowe informacje:

www.promovendi.pl

www.dokt.p.lodz.pl

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *