National Scientific Conference „Novel Trends of Polish Science 2019” – 5-6.12.2019 r., Zakopane

Konferencja organizowana z myślą o Tobie! 

Fundacja Promovendi serdecznie zaprasza do uczestnictwa w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Najnowsze Trendy Polskiej Nauki 2019” (National Scientific Conference „Novel Trends of Polish Science 2019”), która odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2019 r. w Zakopanem. Wydarzenie kierowane jest do studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz do wszystkich osób zainteresowanych tematyką Konferencji.

Interdyscyplinarność Konferencji pozwala na wymianę doświadczeń oraz poglądów z naukowcami z innych dziedzin nauki co umożliwia stworzenie platformy do budowy interdyscyplinarnych zespołów badawczych – niezwykle ważnych w dzisiejszej nauce. Na Państwa życzenie, przy odpowiednie liczbie osób możemy stworzyć odrębny panel dedykowany danej dziedzinie. Udział w Konferencji to także znakomita okazja do poszerzania dorobku naukowego oraz rozwijania umiejętności prezentacyjnych w szczególności przez młodych ludzi nauki. Nasza inicjatywa będzie z pewnością dobrą okazja do spotkań, dyskusji, a także wymiany poglądów dotyczących przedstawianych tematów jak również stworzy możliwości dla pogłębienia współpracy i podniesienia poziomu innowacyjności prowadzonych badań.

Dla uczestników organizatorzy przygotowali dwie dogodne formy prezentacji: wystąpienie ustne lub prezentacja posteru, obie z możliwością zaprezentowania prac badawczych jak również przeglądowych. Nad merytoryką konferencji będzie czuwał Komitet Naukowy. Nadesłane przez Państwa abstrakty zostaną opublikowane w postaci książki abstraktów „The Book of Abstracts” z numerem ISBN. Istnieje również możliwość nadesłania recenzowanego artykułu konferencyjnego, który zostanie opublikowany w książce „The Book of Articles” również z nadanym numerem ISBN. Dla Uczestników przewidziane jest również szkolenie zakończone uzyskaniem certyfikatu, co dodatkowo wpłynie na samorozwój.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Konferencji, natomiast najlepsze prezentacje i postery zostaną wyróżnione, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody oraz dyplomy, w tym również bezpłatne uczestnictwo w wybranych Konferencjach organizowanych przez Fundację Promovendi.

Dlaczego warto wziąć udział  w Konferencji?

 • stawiamy na interdyscyplinarność, tematyką Konferencji będą zagadnienia przedstawione przez Uczestników;
 • dla grupy min. 10 osób istnieje możliwość stworzenia odrębnego panelu tematycznego;
 • wydarzenie naukowe skierowane głównie do studentów, doktorantów i młodych naukowców;
 • możliwość zaprezentowania prac badawczych jak również przeglądowych;
 • dogodna forma prezentacji: wystąpienie ustne, prezentacja posteru;
 • obrady prowadzone w języku polskim lub angielskim (wyboru dokonuje Uczestnik);
 • abstrakty i artykuły konferencyjne publikowane w języku angielskim;
 • publikacja książki „The Book of Abstracts” z numerem ISBN w wersji papierowej oraz elektronicznej na stronie Organizatora w systemie Open Access – dorobek naukowy w postaci doniesień konferencyjnych;
 • publikacja nadesłanych artykułów konferencyjnych w książce „The Book of Articles” z numerem ISBN w wersji elektronicznej – płyta CD oraz na stronie Organizatora w systemie Open Access;
 • w programie Konferencji przewidziane jest szkolenie zakończone uzyskaniem certyfikatu;
 • każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Konferencji;
 • najlepsze prezentacje i postery zostaną wyróżnione, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody
  oraz dyplomy;
 • nad merytoryką konferencji będzie czuwał Komitet Naukowy;
 • wieczorem zapraszamy na spotkanie integracyjne „rozmowy w kuluarach”.

Zapraszamy do rejestracji!

Kiedy? 5-6 grudnia 2019 r.

Gdzie? Zakopane

Za ile? Od 699 zł

Rejestracja do 28 października 2019 r. Liczba miejsc ograniczona!

Opłata konferencyjna, nadsyłanie abstraktów oraz artykułów konferencyjnych do 31 października 2019 r.

Szczegóły i rejestracja na stronie www.promovendi.pl

Warto wziąć udział w konferencji?
Oceń sam!

REJESTRACJA

NADSYŁANIE ABSTRAKÓW

Masz pytania? Chętnie odpowiemy: trendynauki@promovendi.plPliki do pobrania: