Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Nauka, Badania, Rozwój” – 4.11.2017, Warszawa

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej przez Fundację  Promovendi Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Nauka, Badania, Rozwój”, która odbędzie się 4 listopada 2017 r. w Warszawie.

Wydarzenie kierowane jest do studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką Konferencji.

Interdyscyplinarność wydarzenia pozwala na wymianę doświadczeń oraz poglądów z naukowcami z różnych dziedzin nauki, co umożliwia stworzenie platformy do budowy interdyscyplinarnych zespołów badawczych – niezwykle ważnych w dzisiejszej nauce. Udział w Konferencji to także znakomita okazja do poszerzania dorobku naukowego oraz rozwijania umiejętności prezentowania wyników badań w szczególności przez młodych ludzi nauki. Nasza inicjatywa będzie z pewnością dobrą okazją do spotkań, dyskusji, a także wymiany poglądów dotyczących przedstawianych tematów, jak również stworzy możliwości dla pogłębienia współpracy i podniesienia poziomu innowacyjności prowadzonych badań.

Dla uczestników organizatorzy przygotowali dwie dogodne formy prezentacji: wystąpienie ustne lub prezentacja posteru. Obie z możliwością zaprezentowania prac badawczych jak również przeglądowych. Nad merytoryką konferencji będzie czuwał Komitet Naukowy. Nadesłane przez Państwa abstrakty zostaną opublikowane w postaci książki abstraktów z nadanym numerem ISBN. Istnieje również możliwość nadesłania artykułu naukowego, który zostanie opublikowany w postaci rozdziału w monografii (5 pkt. MNiSW).

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Konferencji. Najlepsze prezentacje i postery zostaną wyróżnione, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody oraz dyplomy, w tym również bezpłatne uczestnictwo w wybranych Konferencjach organizowanych przez Fundację Promovendi.

Zapraszamy do rejestracji

REJESTRACJA

TERMINY:

Rejestracja do 24.09.2017 r.,

Nadsyłanie abstraktów do 08.10.2017 r.

Nadsyłanie tekstów do monografii do 08.10.2017 r.

Opłata konferencyjna do 18.10.2017 r.

 

PLIKI DO POBRANIA:

Regulamin Konferencji-  Badania Nauka Rozwój

Abstrakt_Komunikat_Poster_Nazwisko_Imię

Artykuł_Nazwisko_Imię

Recenzja_Nazwisko_Imię

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *