National Scientific Conference for PhD Students – 2nd edition – 03.02.2019 Cracow

Rejestracja do 20 stycznia 2019. Liczba miejsc ograniczona!

Fundacja Promovendi zaprasza do udziału w „Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Doktorantów”, która odbędzie się w dniu 02 marca 2019 r. w Krakowie i pomimo, ze kierowana jest do doktorantów, zapraszamy również studentów I i II stopnia studiów, a także osoby, które uzyskały stopień doktora w ostatnich 3 lat. Zagadnienia tematyczne Konferencji podzielone są na trzy panele i obejmują:

  • Panel: NATURAL (m.in. nauki biologiczne, przyrodnicze, o Ziemi)
  • Panel: TOP SECRET (m.in. nauki ścisłe, techniczne, wojskowe, bezpieczeństwo wewnętrzne)
  • Panel: MODERN PROBLEMS OF SOCIETY (m.in. społeczne, humanistyczne, ekonomiczne, prawne)

Uczestnictwo w konferencji to doskonała okazja do zaprezentowania wyników swoich prac naukowo-badawczych oraz cennej dla naukowców dyskusji i wymiany myśli pozwalającej na rozwiązanie napotkanych podczas pracy problemów. Każdy uczestnik ma możliwość wyboru w jakim języku będzie przedstawiał swoją pracę – język polski lub język angielski.

Podczas konferencji będziecie mieli Państwo możliwość wygłoszenia prezentacji lub przedstawienia plakatu na tematy prowadzonych przez Państwa badań w zakresie wymienionych wcześniej zagadnień. Przewidzieliśmy również możliwość opublikowania pracy w Książce artykułów konferencyjnych z nadanym numerem ISBN.

Każdy z uczestników konferencji otrzyma certyfikaty uczestnictwa potwierdzający wygłoszenie prezentacji lub przedstawienie posteru. Podczas konferencji zostanie wybrana najlepsza prezentacja i najlepszy poster a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Warto wziąć udział w konferencji?

Oceń sam!

Zapraszamy do rejestracji!

Kiedy?   02 marca 2019

Gdzie?   Kraków

Za ile?    Od 199 zł

Warto wziąć udział w konferencji?
Oceń sam!

REJESTRACJA

NADSYŁANIE ABSTRAKÓW

Masz pytania? Chętnie odpowiemy: okndoktoranci@promovendi.plPliki do pobrania: