Pomóżmy Kamili spełnić marzenia )

Kamila mieszka w małej wsi niedaleko Wrocławia. Jej marzeniem od zawsze była nauka w Stanach Zjednoczonych, a dzięki ciężkiej pracy w Gimnazjum Dwujęzycznym, do którego chodzi, oraz wielu godzin poświęconych na naukę w domu, mam szansę to marzenie zrealizować.
Pomóżmy Kamili spełnić marzenia )
W tym roku została przyjęta do elitarnego, prywatnego liceum w USA, które – oprócz bardzo wysokiego poziomu edukacji – zapewni jej również możliwość rozwijania zainteresowań, w tym  życiowej pasji, którą jest gra w siatkówkę. Oprócz przyjęcia do szkoły otrzymała również stypendium pokrywające prawie 80 % czesnego. Niestety, reszta czesnego nadal stanowi ogromny wydatek, którego jej rodzice najprawdopodobniej nie będą w stanie pokryć.

Okazja, jaką jest dla niej ten wyjazd, może się w życiu nie powtórzyć. W Polsce, ku ubolewaniu, nie ma takich perspektyw rozwojowych, jakie oferuje szkoła amerykańska – połączenia edukacji międzynarodowej w programie International Baccalaureate wraz z zawodowym uprawianiem siatkówki.

Jeżeli masz pomysł jak można pomóc Kamili w uzbieraniu brakującej kwoty lub chcesz pomóc skontaktuj się z nami na Fb  lub na adres fundacja@promovendi.pl

Profil Fundacji na FB: https://www.facebook.com/fundacja.promovendi/

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1923343274567709/?active_tab=discussion

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *